Kültür Sanat Kart

BAŞVURU
SÜRECİ

KART TESLİMATI

 • Asil talihliler, 2-17 Şubat 2018 tarihlerinde haftanın her günü 10.30-17.00 saatleri arasında İstanbul’da Salon İKSV fuaye alanından (Nejat Eczacıbaşı Binası Sadi Konuralp Cad. No: 5, Şişhane, Beyoğlu) kartlarını teslim alabilirler.

  İstanbul dışından kazananlar, Ankara, Antalya ve İzmir’deki Biletix genel müdürlükleri aracılığıyla kartlarını teslim alabileceklerdir. Biletix genel müdürlüklerindeki teslimatlar, İstanbul’daki teslimatların başladığı günü takip eden üç gün sonra, 5 Şubat itibariyle başlayacak, 16 Şubat’ta sona erecektir. Teslimatlar hafta içi her gün 10.00-17.00 saatleri arasında yapılacak, hafta sonu Biletix genel müdürlükleri kapalı olacaktır. İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir dışından kart kazanan öğrencilerimiz, 8 Şubat’a kadar kartlarını hangi şehirden teslim almak istediklerini kultursanatkart@iksv.org adresine bir e-postayla bildirmelidirler. Takiben kartlar, tercih edilen şehirdeki Biletix genel müdürlüğüne gönderilir. Bu e-postayı yanıtlamayan veya geç yanıtlayan öğrencilerin kartlarını İstanbul’dan teslim almaları gerekecektir. 17 Şubat’a kadar kartlarını teslim almayan asil talihliler haklarını kaybeder ve yedek talihlilere devrederler.

  Asil talihlilerden kartlarını teslim almayan olması durumunda sırayla bilgilendirme yapılacak yedek talihliler de 19 Şubat - 4 Mart günlerinde, 10.30-17.00 saatleri arasında Salon İKSV fuaye alanından veya aşağıda belirtilen Biletix genel müdürlüklerinden kartlarını teslim alabilirler.

  Biletix Ankara Genel Müdürlüğü
  Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 47/10
  1006570 Maltepe, Ankara

  Biletix Antalya Genel Müdürlüğü
  Demirci Kara Mah. Burhanettin Onat Cad. Murat Zeybek Apt. A Blok No: 93/11
  88018, Antalya

  Biletix İzmir Genel Müdürlüğü
  1378 Sokak Münir Birsel Caddesi No: 4 Kat 6 Daire 601
  Kordon İşhanı, Alsancak, İzmir
 • İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya dışında eğitim gören öğrenciler, kartlarını teslim almak üzere dağıtım noktalarına yapacakları şehirlerarası seyahatler için 50 ilâ 150 TL arasında yol yardımından faydalanabilirler. Kartlarını İstanbul’dan teslim alacak talihliler, kart teslimatı esnasında yolculuk biletlerini göstererek yol yardımlarını nakit olarak temin edebileceklerdir. İstanbul dışındaki dağıtım noktalarına yapılacak seyahatlerde yol yardımından yararlanmak için talihlilerin Kültür Sanat Kart'larını ve yolculuk biletlerini aynı kare içinde tarayarak banka hesaplarının IBAN numarası, banka ve şube bilgileri ve hesap numarası ile birlikte kultursanatkart@iksv.org adresine e-posta göndermeleri gerekmektedir. Bu durumda yol yardımları, belgeler iletildikten sonra bir ay içinde havale yoluyla ödenecektir.
 • Kart teslimatı sırasında gösterilmesi gereken belgeler:
  • Öğrenci kimliği
  • Fotoğraflı, kamu kuruluşları tarafından düzenlenmiş kimlik
  • Kazandıklarına dair yollanan e-posta
 • Yukarıda ilan edilen tarihlerde istenilen belgeler ile bizzat başvurarak kartı imza karşılığı teslim almayan talihlilere kartları teslim edilmez, talihliler bu durumda hiçbir hak iddia edemez.
Bilgi Al
E Bülten