Kültür Sanat Kart

NASIL
KULLANILIR?

  • İKSV Kültür Sanat Kart’ın içindeki 250 TL’lik bakiye İstanbul Müzik, Caz, Film, Tiyatro Festivalleri, İstanbul Bienali, İstanbul Tasarım Bienali’nde, Salon İKSV’de, Filmekimi’nde ve İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde kullanılabilir. İKSV Kültür Sanat Kart, İKSV’nin düzenlediği etkinlikler dışında herhangi bir mal ya da hizmet almak için kullanılamaz. İKSV Kültür Sanat Kart sahipleri, kartlarını kullanarak her etkinlik için en fazla iki (2) bilet alma hakkına sahiptir. Bu adedin üzerindeki bilet alımları için, kartta yeterli bakiye olması durumunda dahi ödeme yaparak bilet alınması gerekecektir.
  • İKSV Kültür Sanat Kart içindeki bakiye tek seferde kullanılabilir ya da farklı etkinlikler için etkinlik tutarı bakiyeden düşülerek birden çok İKSV etkinliğinde bilet almak için kullanılabilir. Bilet alımlarında karttan düşülecek bakiyenin üzerine nakit ya da kredi kartıyla ekleme yapılması da mümkündür. Ancak kartlara ek bakiye yüklenemez.
  • İKSV Kültür Sanat Kart, (216) 556 98 50 numaralı Biletix Çağrı Merkezi, www.biletix.com uzantılı Biletix web sitesi, Biletix Perakende Satış Noktalarında, etkinlik günü kurulan gişede ve İKSV ana gişesinde (Nejat Eczacıbaşı Binası, Sadi Konuralp Caddesi No: 5 Şişhane, İstanbul) kullanılabilir. Biletix’den alınan bilet alımlarında Biletix tarafından ayrıca hizmet komisyonu tahsil olunabilir. İKSV ana gişeden alınacak biletler için hizmet komisyonu alınmaz.
  • http://www.biletix.com adresinden kartta kalan bakiye sorgulanabilir.
  • İKSV Kültür Sanat Kart ile bilet alınan etkinliklerde öğrenciler bilet kontrol sorumlusuna öğrenci kimliklerini göstermekle yükümlüdür. Öğrenci kimlikleri ile bilet üstlerinde yazan isimlerin eşleşmemesi halinde biletler geçersiz sayılır.
  • İKSV Kültür Sanat Kart, 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu süre içinde kart tutarının kısmen ya da tamamen kullanılmaması durumunda, kart bakiyesi kullanılamaz hâle gelir, iadesi ya da takası söz konusu olmaz.
  • İKSV Kültür Sanat Kart'lar kişiye özeldir, devredilemez; adına düzenlenecek kişi dışında kullanılamaz. Bir öğrenci aynı yıl için birden fazla kart alma hakkı kazanamaz. İKSV Kültür Sanat Kart nakde çevrilemez ve/veya nakde çevrilmesi talep edilemez. İKSV Kültür Sanat Kart sahipleri kart ile bilet alırken genel izleyicinin yararlandığı kampanya ve indirim kurgularından yararlanamazlar.
E Bülten